MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki wyborów do rady miasta w Skarżysku-Kamiennej 2024. Najwięcej radnych wprowadzi Prawo i Sprawiedliwość

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press
Zakończyła się pierwsza tura wyborów samorządowych 2024. Mamy oficjalne wyniki wyborów do rady miasta w Skarżysku-Kamiennej. Sprawdź, kto został nowym radnym.

Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy w Skarżysku-Kamiennej wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do rady miasta. Mamy oficjalne wyniki.

Podział mandatów:

Prawo i Sprawiedliwość : 7

Koalicja Obywatelska: 5

Samorząd24 : 5

Komitet Marka Materka: 4

Oto pełny skład nowej rady miejskiej w Skarżysku-Kamiennej:

  • Mateusz Kuna - Prawo i Sprawiedliwość

  • Renata Pela - Koalicja Obywatelska

  • Adam Ciok - Samorząd24

  • Bogusław Ciok - Samorząd24

  • Ewa Warszawa - Komitet Marka Materka

  • Grzegorz Małkus - Prawo i Sprawiedliwość

  • Piotr Janowski - Prawo i Sprawiedliwość

  • Jarosław Niziołek - Koalicja Obywatelska

  • Paweł Bugajski - Samorząd24

  • Arkadiusz Bogucki - Komitet Marka Materka

  • Jan Brzeziński - Prawo i Sprawiedliwość

  • Krzysztof Randla - Prawo i Sprawiedliwość

  • Mirosław Gibaszewski - Koalicja Obywatelska

  • Leszek Lepiarz - Samorząd24

  • Konrad Wikarjusz - Komitet Marka Materka

  • Jerzy Stopa - Prawo i Sprawiedliwość

  • Agnieszka Polak - Prawo i Sprawiedliwość

  • Leszek Golik - Koalicja Obywatelska

  • Magdalena Frankiewicz - Koalicja Obywatelska

  • Jacek Jamróz - Samorząd24

  • Monika Łapaj - Komitet Marka Materka

Kandydaci do rady miasta w Skarżysku-Kamiennej w wyborach samorządowych 2024:

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD24:

  • CIOK Adam: pozycja 1 : 2,88% (499 głosów)

  • CIOK Bogusław Jerzy: pozycja 2 : 1,61% (279 głosów)

  • NURKOWSKA Aneta: pozycja 3 : 1,12% (194 głosów)

  • WOJTASZEWSKA Marta Ewelina: pozycja 4 : 0,05% (9 głosów)

  • ŻMIJEWSKI Przemysław: pozycja 5 : 0,39% (67 głosów)

  • JAROSIŃSKA Martyna: pozycja 6 : 0,13% (23 głosów)

  • TARASIŃSKI Jarosław Krzysztof: pozycja 7 : 0,55% (95 głosów)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

  • PELA Renata: pozycja 1 : 2,26% (391 głosów)

  • MARECKI Cezary Marek: pozycja 2 : 0,38% (65 głosów)

  • JANTA Iwona Aneta: pozycja 3 : 0,46% (80 głosów)

  • WÓJTOWICZ Jarosław Henryk: pozycja 4 : 0,31% (54 głosów)

  • MADEJ Artur Witold: pozycja 5 : 0,15% (26 głosów)

  • JARZĄBEK Katarzyna Olga: pozycja 6 : 0,16% (27 głosów)

  • JAROS Tadeusz Władysław: pozycja 7 : 0,49% (85 głosów)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • KUNA Mateusz Piotr: pozycja 1 : 2,19% (379 głosów)

  • SOKÓŁ Konrad Leszek: pozycja 2 : 1,25% (216 głosów)

  • KOŁOMAŃSKA Renata: pozycja 3 : 0,51% (89 głosów)

  • MAJ Anna Teresa: pozycja 4 : 0,45% (78 głosów)

  • LISOWSKA Anna Monika: pozycja 5 : 0,23% (40 głosów)

  • WINIARSKI Piotr Marek: pozycja 6 : 0,12% (21 głosów)

  • STANISZEWSKI Mariusz Sylwester: pozycja 7 : 0,13% (22 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA 2024:

  • WARSZAWA Ewa Justyna: pozycja 1 : 1,46% (253 głosów)

  • MICHALCZEWSKA Ewa Monika: pozycja 2 : 0,57% (99 głosów)

  • ZARYCHTA Dariusz Adam: pozycja 3 : 0,58% (101 głosów)

  • KLIMEK Agata: pozycja 4 : 0,2% (35 głosów)

  • MIERNIK Artur Michał: pozycja 5 : 0,43% (74 głosów)

  • FLISIAK Kacper Kamil: pozycja 6 : 0,03% (5 głosów)

  • NOWAK Paweł Jacek: pozycja 7 : 0,25% (43 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA 2024:

  • JĘDRZEJCZYK Małgorzata Magdalena: pozycja 1 : 0,8% (139 głosów)

  • ŻUK Grzegorz: pozycja 2 : 0,18% (32 głosów)

  • DĄBROWSKA Karolina Ewa: pozycja 3 : 0,03% (6 głosów)

  • OBWARZANEK Sylwester Szczepan: pozycja 4 : 0,03% (6 głosów)

  • JAROMIN Patryk Artur: pozycja 5 : 0,03% (5 głosów)

  • OCIAS Marcin: pozycja 6 : 0,07% (12 głosów)

  • KUBALSKA Renata: pozycja 7 : 0,12% (21 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY NOWEK:

  • MAĆKOWIAK Martyna Katarzyna: pozycja 1 : 0,52% (90 głosów)

  • KAMIŃSKA Małgorzata: pozycja 2 : 0,31% (54 głosów)

  • SIERADZKA Katarzyna Ilona: pozycja 3 : 0,1% (17 głosów)

  • WARYCH Sebastian Ryszard: pozycja 4 : 0,1% (17 głosów)

  • OZIĘMBŁOWSKA Joanna: pozycja 5 : 0,04% (7 głosów)

  • PIETRKIEWICZ Bartłomiej Przemysław: pozycja 6 : 0,19% (33 głosów)

  • MARCHEWKA Paweł Szczepan: pozycja 7 : 0,02% (3 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SKARŻYSKO:

  • SOBOŃ Jakub Wojciech: pozycja 1 : 0,4% (70 głosów)

  • JEZIORSKA Iwona Monika: pozycja 2 : 0,37% (64 głosów)

  • KIERES Barbara: pozycja 3 : 0,49% (85 głosów)

  • LEŚNIEWSKI Sławomir Grzegorz: pozycja 4 : 0,09% (16 głosów)

  • CZERWIŃSKA Bernadeta Agnieszka: pozycja 5 : 0,02% (4 głosów)

  • PICHETA-SNOCHOWSKA Joanna Weronika: pozycja 6 : 0,03% (5 głosów)

  • STEMPNOWSKI Richard Henry: pozycja 7 : 0,09% (16 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

  • ZIELIŃSKA Renata Agnieszka: pozycja 1 : 0,42% (72 głosów)

  • SZYMAŃSKI Rafał Artur: pozycja 2 : 0,12% (20 głosów)

  • KUKLIŃSKA Wiktoria Zofia: pozycja 3 : 0,06% (10 głosów)

  • KAMIŃSKI Andrzej: pozycja 4 : 0,01% (2 głosów)

  • ZDZIECH Marcin Paweł: pozycja 5 : 0,02% (4 głosów)

  • WIELGOSZ Robert Henryk: pozycja 6 : 0,03% (5 głosów)

  • ŚLIWA Grażyna Ewa: pozycja 7 : 0,01% (2 głosów)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

  • CZARNOTA Danuta: pozycja 1 : 0,24% (41 głosów)

  • TARABASZ Zygmunt Edmund: pozycja 2 : 0,1% (18 głosów)

  • PAJĄK Aleksandra Elżbieta: pozycja 3 : 0,03% (6 głosów)

  • WYRZYKOWSKI Paweł Piotr: pozycja 4 : 0,12% (20 głosów)

  • KOSTRZEWA Kamil Andrzej: pozycja 5 : 0,05% (9 głosów)

  • ZABIEGŁO Maria Magdalena: pozycja 6 : 0,14% (25 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

  • NIZIOŁEK Jarosław Cezary: pozycja 1 : 2,7% (468 głosów)

  • ROMANOWSKA Joanna Katarzyna: pozycja 2 : 0,87% (151 głosów)

  • ANGELO Robert Andrzej: pozycja 3 : 0,17% (30 głosów)

  • SKORUPA Andrzej Ryszard: pozycja 4 : 0,05% (8 głosów)

  • ŻAK Elżbieta Zofia: pozycja 5 : 0,08% (13 głosów)

  • DYNAREK Renata: pozycja 6 : 0,02% (4 głosów)

  • WÓJTOWICZ Monika: pozycja 7 : 0,23% (39 głosów)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • MAŁKUS Grzegorz Kazimierz: pozycja 1 : 2,02% (350 głosów)

  • JANOWSKI Piotr Edward: pozycja 2 : 0,84% (146 głosów)

  • KWIETNIEWSKA Zofia: pozycja 3 : 0,54% (94 głosów)

  • STACHERA Ewa Mirosława: pozycja 4 : 0,36% (62 głosów)

  • BORYS Jacek: pozycja 5 : 0,13% (23 głosów)

  • GARBALA Wanda: pozycja 6 : 0,12% (21 głosów)

  • KANONIUK Maciej Edward: pozycja 7 : 0,59% (102 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA 2024:

  • BOGUCKI Arkadiusz Józef: pozycja 1 : 1,7% (294 głosów)

  • SZWAJEWSKI Wiesław Mieczysław: pozycja 2 : 0,61% (105 głosów)

  • DEKARCZYK Katarzyna: pozycja 3 : 0,5% (87 głosów)

  • SEWERYN Krystian: pozycja 4 : 0,1% (17 głosów)

  • MIERNIK Kamil: pozycja 5 : 0,31% (54 głosów)

  • DŁUGOŁĘCKA Ewelina Emilia: pozycja 6 : 0,16% (28 głosów)

  • CHYB Natalia Maria: pozycja 7 : 0,07% (12 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD24:

  • WARWAS Andrzej: pozycja 1 : 1,33% (231 głosów)

  • SOKOŁOWSKI Rafał Zbigniew: pozycja 2 : 0,51% (89 głosów)

  • KĘDZIERSKI Tomasz: pozycja 3 : 0,4% (69 głosów)

  • NOWAK-STACHERA Agnieszka Wiktoria: pozycja 4 : 0,17% (29 głosów)

  • ZIELIŃSKA Magdalena Anna: pozycja 5 : 0,24% (42 głosów)

  • SŁAWIŃSKA Anna Maria: pozycja 6 : 0,14% (24 głosów)

  • BUGAJSKI Paweł Dariusz: pozycja 7 : 1,37% (237 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SKARŻYSKO:

  • NIECZAJEW Ireneusz: pozycja 1 : 1,05% (182 głosów)

  • STĘPNIAK Katarzyna Joanna: pozycja 2 : 0,35% (61 głosów)

  • FERLEJ Bożena Iwona: pozycja 3 : 0,06% (11 głosów)

  • KOTWICA Dorota: pozycja 4 : 0,11% (19 głosów)

  • MĄKOSA Dawid Piotr: pozycja 5 : 0,06% (10 głosów)

  • KOTWICA Paweł Michał: pozycja 6 : 0,09% (16 głosów)

  • JĘDRZEJEWSKI Mariusz Grzegorz: pozycja 7 : 0,1% (17 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA 2024:

  • BRZEZIŃSKI Andrzej Sebastian: pozycja 1 : 0,54% (94 głosów)

  • BILSKI Juliusz: pozycja 2 : 0,1% (18 głosów)

  • UCIŃSKI Rafał: pozycja 3 : 0,81% (141 głosów)

  • FIUTOWSKI Michał: pozycja 4 : 0,06% (11 głosów)

  • WIDUŁA-NAWROT Karolina Małgorzata: pozycja 5 : 0,03% (5 głosów)

  • NOWAK Izabela: pozycja 6 : 0,05% (9 głosów)

  • NOWORYCKA Edyta Renata: pozycja 7 : 0,08% (13 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY NOWEK:

  • KRUPA Paweł Adam: pozycja 1 : 0,55% (96 głosów)

  • CICHOŃ Remigiusz Andrzej: pozycja 2 : 0,17% (30 głosów)

  • PALECZNY Jarosław: pozycja 3 : 0,27% (46 głosów)

  • ZARYCHTA Agnieszka Aleksandra: pozycja 4 : 0,16% (28 głosów)

  • SAFIAN Beata Maria: pozycja 5 : 0,06% (11 głosów)

  • NOWORYCKI Rafał Janusz: pozycja 6 : 0,25% (43 głosów)

MRÓZ Maria: pozycja 7 : 0,06% (11 głosów)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

  • KSIĄŻEK Beata: pozycja 1 : 0,27% (46 głosów)

  • GRZEGORSKA Małgorzata: pozycja 2 : 0,05% (9 głosów)

  • MAREK Kacper Arkadiusz: pozycja 3 : 0,08% (14 głosów)

  • BIENIEK Natalia: pozycja 4 : 0,05% (8 głosów)

  • JANUSZEK Mateusz: pozycja 5 : 0,03% (6 głosów)

  • KISIEL Jakub: pozycja 6 : 0,02% (4 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

  • ZYCH Sebastian: pozycja 1 : 0,24% (41 głosów)

  • BRZEZIŃSKA Ewelina Agnieszka: pozycja 2 : 0,09% (15 głosów)

  • MARKIEWICZ Gertruda Maria: pozycja 3 : 0,03% (6 głosów)

  • KOWAL Iwona: pozycja 4 : 0,06% (10 głosów)

  • GIERAK Damian Albert: pozycja 5 : 0,02% (3 głosów)

  • CICHOŃ Damian Mariusz: pozycja 6 : 0,11% (19 głosów)

  • SAFIAN Jacek Witold: pozycja 7 : 0,01% (2 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • BRZEZIŃSKI Piotr Jan: pozycja 1 : 2,79% (483 głosów)

  • RANDLA Krzysztof: pozycja 2 : 1,69% (292 głosów)

  • KRAKOWIAK Teresa: pozycja 3 : 0,46% (80 głosów)

  • GOŁĄBEK Dorota Ewa: pozycja 4 : 0,48% (83 głosów)

  • ŁUSZCZ Kinga: pozycja 5 : 0,12% (21 głosów)

  • WARWAS Norbert Adam: pozycja 6 : 0,21% (37 głosów)

  • KLIMEK Sławomir Stefan: pozycja 7 : 0,39% (68 głosów)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

  • GIBASZEWSKI Mirosław Karol: pozycja 1 : 2,05% (355 głosów)

  • ŚWITOWSKI Henryk Mieczysław: pozycja 2 : 0,45% (78 głosów)

  • PIWNIK Katarzyna Anna: pozycja 3 : 0,73% (126 głosów)

  • MICHNOWSKI Tomasz: pozycja 4 : 0,26% (45 głosów)

  • STOPIŃSKA Agnieszka: pozycja 5 : 0,41% (71 głosów)

  • WOJCIECHOWSKA Iwona Maria: pozycja 6 : 0,52% (90 głosów)

  • SURMACZ Marek Czesław: pozycja 7 : 0,55% (95 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA 2024:

  • WIKARJUSZ Konrad Cyprian: pozycja 1 : 1,84% (318 głosów)

  • LASOTA Michał Daniel: pozycja 2 : 0,74% (128 głosów)

  • KARPETA Kamila Katarzyna: pozycja 3 : 0,51% (88 głosów)

  • MAŚLIKOWSKI Jan Konrad: pozycja 4 : 0,35% (61 głosów)

  • KRAKOWIAK Tatiana Edyta: pozycja 5 : 0,34% (59 głosów)

  • HERMAN Kinga Żaneta: pozycja 6 : 0,1% (17 głosów)

  • SZLĘZAK Hubert Patryk: pozycja 7 : 0,1% (17 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY NOWEK:

  • OŻÓG Marcin: pozycja 1 : 1,43% (248 głosów)

  • KLIMEK Maciej: pozycja 2 : 0,28% (49 głosów)

  • GREGIEL Karol Mateusz: pozycja 3 : 0,31% (54 głosów)

  • LENART Anna Małgorzata: pozycja 4 : 0,18% (32 głosów)

  • STRZELEC Izabela: pozycja 5 : 0,18% (32 głosów)

  • KRAKOWIAK Anna Katarzyna: pozycja 6 : 0,2% (34 głosów)

  • CIURA Dominika Józefa: pozycja 7 : 0,13% (22 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD24:

  • LEPIARZ Leszek Jarosław: pozycja 1 : 1,22% (212 głosów)

  • WIERZCHOWSKI Jacek: pozycja 2 : 0,58% (101 głosów)

  • MAŃKOWSKI Michał Andrzej: pozycja 3 : 0,57% (98 głosów)

  • TOMCZYK Jowita Bożena: pozycja 4 : 0,15% (26 głosów)

  • NAWROT Elżbieta Maria: pozycja 5 : 0,12% (21 głosów)

  • PAJĄK Grażyna: pozycja 6 : 0,21% (37 głosów)

  • PLUCNER Andrzej: pozycja 7 : 0,74% (128 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA 2024:

  • LEWANDOWSKI Rafał Sebastian: pozycja 1 : 0,57% (98 głosów)

  • PNIAK Krzysztof: pozycja 2 : 0,31% (54 głosów)

  • LEPIARZ Włodzimierz Marian: pozycja 3 : 0,62% (108 głosów)

  • FIGARSKA Agnieszka: pozycja 4 : 0,09% (15 głosów)

  • NASIADEK Justyna Katarzyna: pozycja 5 : 0,09% (15 głosów)

  • PAWLAK Karolina Mariola: pozycja 6 : 0,03% (5 głosów)

  • CYGAŃSKI Rafał Jacek: pozycja 7 : 0,08% (14 głosów)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

  • ŻAK Dominik Piotr: pozycja 1 : 0,57% (99 głosów)

  • WYRZYKOWSKI Zbigniew Stanisław: pozycja 2 : 0,18% (31 głosów)

  • MATYNIA Małgorzata Renata: pozycja 3 : 0,11% (19 głosów)

  • ZYCH Dominika Barbara: pozycja 4 : 0,09% (15 głosów)

  • KSIĄŻEK Krystian Maciej: pozycja 5 : 0,1% (18 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

  • CIEŚLAK Jacek: pozycja 1 : 0,38% (65 głosów)

  • MIERNIK Piotr Paweł: pozycja 2 : 0,1% (17 głosów)

  • WINIARSKA Magdalena: pozycja 3 : 0,12% (20 głosów)

  • CICHOŃ Sebastian: pozycja 4 : 0,1% (17 głosów)

  • DZIOPA Oksana Ewa: pozycja 5 : 0,03% (6 głosów)

  • DUDA Grzegorz Michał: pozycja 6 : 0,05% (9 głosów)

  • KROGULEC Barbara Małgorzata: pozycja 7 : 0,04% (7 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SKARŻYSKO:

  • MAZURKIEWICZ Artur Konrad: pozycja 1 : 0,23% (39 głosów)

  • KĄDZIELA Arkadiusz Benedykt: pozycja 2 : 0,13% (23 głosów)

  • WNUK Łukasz Marek: pozycja 3 : 0,17% (30 głosów)

  • LUZEŃCZYK Sylwia Agnieszka: pozycja 4 : 0,08% (14 głosów)

  • JĘDRZEJEWSKA Patrycja: pozycja 5 : 0,12% (20 głosów)

  • KOWALSKA Edyta Elżbieta: pozycja 6 : 0,09% (16 głosów)

  • KOWALCZYK Robert Marek: pozycja 7 : 0,17% (30 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

  • GOLIK Leszek: pozycja 1 : 2,83% (491 głosów)

  • FRANKIEWICZ Magdalena Iwona: pozycja 2 : 1,25% (217 głosów)

  • MAMERSKI Piotr Tadeusz: pozycja 3 : 0,31% (53 głosów)

  • MICHALSKA Iwona Sylwia: pozycja 4 : 0,31% (54 głosów)

  • MAJEWSKA Barbara Zofia: pozycja 5 : 0,18% (32 głosów)

  • BILSKI Arkadiusz: pozycja 6 : 0,17% (30 głosów)

  • ZIELIŃSKI Tadeusz Ryszard: pozycja 7 : 0,14% (25 głosów)

  • WIERZBOWICZ Barbara Magdalena: pozycja 8 : 0,3% (52 głosów)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • STOPA Jerzy Tadeusz: pozycja 1 : 2,49% (431 głosów)

  • KOSELA Dariusz Piotr: pozycja 2 : 0,56% (97 głosów)

  • POLAK Agnieszka: pozycja 3 : 1,04% (180 głosów)

  • SKUTNIK Andrzej: pozycja 4 : 0,61% (105 głosów)

  • KOŁODZIEJ Grażyna Ewa: pozycja 5 : 0,18% (31 głosów)

  • BIEGAJ Wacława Grażyna: pozycja 6 : 0,06% (10 głosów)

  • KLUCZYK Sławomir Jan: pozycja 7 : 0,1% (18 głosów)

  • RYKOWSKI Grzegorz Leon: pozycja 8 : 0,45% (78 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MATERKA 2024:

  • ŁAPAJ Monika Jadwiga: pozycja 1 : 1,97% (342 głosów)

  • HANC Marcin Andrzej: pozycja 2 : 0,12% (21 głosów)

  • KAMIŃSKA Agnieszka Mirosława: pozycja 3 : 0,46% (80 głosów)

  • AUDYCKA Grażyna Dorota: pozycja 4 : 0,43% (75 głosów)

  • SZCZEPAŃSKA Emilia Joanna: pozycja 5 : 0,28% (49 głosów)

  • PLISAK Andrzej Wojciech: pozycja 6 : 0,04% (7 głosów)

  • WESOŁOWSKI Maciej Tomasz: pozycja 7 : 0,31% (53 głosów)

  • BILSKA Katarzyna Anna: pozycja 8 : 0,33% (57 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY NOWEK:

  • NOWEK Karolina Agata: pozycja 1 : 0,98% (169 głosów)

  • KWAŚNIAK Mikołaj: pozycja 2 : 0,38% (65 głosów)

  • PISAREK Dariusz Marek: pozycja 3 : 0,05% (9 głosów)

  • DANIELSKI Łukasz Szczepan: pozycja 4 : 0,14% (24 głosów)

  • TURKIEWICZ Agnieszka Krystyna: pozycja 5 : 0,05% (9 głosów)

  • POZNAŃSKI Piotr: pozycja 6 : 0,1% (17 głosów)

  • LECH Karina Magdalena: pozycja 7 : 0,04% (7 głosów)

  • GABRYJELSKA Kinga Karolina: pozycja 8 : 0,13% (23 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD24:

  • JAMROZ Jacek Mirosław: pozycja 1 : 0,81% (141 głosów)

  • BURYŁO Paweł Marek: pozycja 2 : 0,33% (57 głosów)

  • WÓJTOWICZ Monika Agnieszka: pozycja 3 : 0,5% (87 głosów)

  • HENTKA Igor Maciej: pozycja 4 : 0,42% (72 głosów)

  • SZYMAŃSKA Magdalena Anita: pozycja 5 : 0,12% (21 głosów)

  • WARSZAWA Łukasz Paweł: pozycja 6 : 0,46% (80 głosów)

  • ŻMIJEWSKI Radosław Adam: pozycja 7 : 0,4% (70 głosów)

  • BUDZIOSZ Anna: pozycja 8 : 0,72% (124 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SKARŻYSKO:

  • BODO Mariusz: pozycja 1 : 0,79% (137 głosów)

  • MRUZ Filip: pozycja 2 : 0,25% (44 głosów)

  • KASPRZYCKA Renata Barbara: pozycja 3 : 0,18% (31 głosów)

  • CHMAL Łukasz Piotr: pozycja 4 : 0,03% (5 głosów)

  • KRÓL-BRAUER Martyna Maria: pozycja 5 : 0,13% (23 głosów)

  • WARWAS Justyna Anna: pozycja 6 : 0,06% (10 głosów)

  • SITEK Iwona Ewa: pozycja 7 : 0,03% (5 głosów)

  • KRAWCZYK Marzena Grażyna: pozycja 8 : 0,14% (25 głosów)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:

  • ZALEGA Dariusz Henryk: pozycja 1 : 0,72% (125 głosów)

  • MIKOŁAJEWSKI Andrzej Konrad: pozycja 2 : 0,27% (46 głosów)

  • KĘDZIERSKA-PEJAS Anna Mariola: pozycja 3 : 0,09% (16 głosów)

  • OMES Anna Henryka: pozycja 4 : 0,19% (33 głosów)

  • KAPRZYK Tomasz: pozycja 5 : 0,06% (10 głosów)

  • ROŻEK Agnieszka Iwona: pozycja 6 : 0,08% (14 głosów)

  • KAMIŃSKA Aleksandra Anna: pozycja 7 : 0,1% (17 głosów)

  • OSHKINA Paulina Sylwia: pozycja 8 : 0,04% (7 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA 2024:

  • DĄBROWSKI Andrzej: pozycja 1 : 0,51% (89 głosów)

  • KALETA Damian: pozycja 2 : 0,43% (75 głosów)

  • BOREK Paweł Jan: pozycja 3 : 0,25% (44 głosów)

  • KUŚMIERCZYK Monika Joanna: pozycja 4 : 0,28% (49 głosów)

  • ŻELAŚKIEWICZ Joanna Jadwiga: pozycja 5 : 0,09% (15 głosów)

  • WILKOSZ Dariusz Leszek: pozycja 6 : 0,06% (10 głosów)

  • ZBROSZCZYK Agnieszka: pozycja 7 : 0,1% (17 głosów)

  • OLSZEWSKA Ewa Maria: pozycja 8 : 0,56% (97 głosów)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

  • CICHOŃ Katarzyna: pozycja 1 : 0,39% (67 głosów)

  • SZAFRANIEC Eryk Feliks: pozycja 2 : 0,11% (19 głosów)

  • RUDNICKA Ewa Barbara: pozycja 3 : 0,05% (8 głosów)

  • FIEDOROWICZ Ignacy Dariusz: pozycja 4 : 0,06% (10 głosów)

  • MOSIOŁEK Aleksander: pozycja 5 : 0,08% (13 głosów)

  • DOMINIAK Mateusz Rafał: pozycja 6 : 0,03% (6 głosów)

  • FALISZEWSKI Michał: pozycja 7 : 0,06% (10 głosów)

  • KIJANKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 8 : 0,05% (8 głosów)

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na skarzyskokamienna.naszemiasto.pl Nasze Miasto