Porażka Korony Kielce z Wisłą Kraków 2:4 w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat. Goście zadali dwa ciosy w doliczonym czasie [ZDJĘCIA, WIDEO]

dor

Piłkarze Korony Kielce rozpoczęli rywalizację w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat. W pierwszej kolejce w grupie D zmierzyli się na stadionie przy ulicy Prostej z Wisłą Kraków. Przegrali 2:4 (1:1), tracąc dwie bramki w doliczonym czasie gry - w 91 i 94 minucie.
-Wisła piłkarsko była lepsza, ale mecz dobrze się dla nas ułożył. W 1 minucie objęliśmy prowadzenie, w drugiej połowie też prowadziliśmy. Przy stanie 2:2 dobrą okazję miał Wojtek Gębski, ale jej nie wykorzystał. W doliczonym czasie, niestety, straciliśmy dwie bramki i przegraliśmy - powiedział trener Marek Graba, który prowadzi zespół z Michałem Gęburą. Bramki dla Korony zdobyli Konrad Głowacki w 1 minucie i Bartosz Kralka 54 minuta. Dla Wisły
Korona Kielce - Wisła Kraków 2:4 (1:1)
Bramki: Konrad Głowacki 1, Bartosz Kralka 54 -  Dominik Sarga 45+1,  Aleksander Zębala 57, Karol Tokarczyk 90+1,  Mateusz Stanek 90+4.
Korona: Piątkowski - Sobieniak, Kudzia, Grabarczyk (86. Pokora), Kralka - Głowacki (58. Żabka), Szczepański (56. Gębka), Wójcik (65. Juszczyk), Przybysławski (68. Oziębło) - Szczepanek (75. Michalski), Matusiewicz.
Wisła: Krzyżanowski - Sałamaj, Zając (60. Oczkowski),  Kutrzeba (90.  Górkiewicz), Przybyłko - Gądek, Seweryn (70. Tokarczyk), Urbański, Sarga (60. Stanek) -  Zębala  (80. Bajor), Grzybowski (60. Głogowski).

Szczegóły meczu na kolejnych slajdach.

(dor)
Piłkarze Korony Kielce rozpoczęli rywalizację w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat. W pierwszej kolejce w grupie D zmierzyli się na stadionie przy ulicy Prostej z Wisłą Kraków. Przegrali 2:4 (1:1), tracąc dwie bramki w doliczonym czasie gry - w 91 i 94 minucie. -Wisła piłkarsko była lepsza, ale mecz dobrze się dla nas ułożył. W 1 minucie objęliśmy prowadzenie, w drugiej połowie też prowadziliśmy. Przy stanie 2:2 dobrą okazję miał Wojtek Gębski, ale jej nie wykorzystał. W doliczonym czasie, niestety, straciliśmy dwie bramki i przegraliśmy - powiedział trener Marek Graba, który prowadzi zespół z Michałem Gęburą. Bramki dla Korony zdobyli Konrad Głowacki w 1 minucie i Bartosz Kralka 54 minuta. Dla Wisły Korona Kielce - Wisła Kraków 2:4 (1:1) Bramki: Konrad Głowacki 1, Bartosz Kralka 54 - Dominik Sarga 45+1, Aleksander Zębala 57, Karol Tokarczyk 90+1, Mateusz Stanek 90+4. Korona: Piątkowski - Sobieniak, Kudzia, Grabarczyk (86. Pokora), Kralka - Głowacki (58. Żabka), Szczepański (56. Gębka), Wójcik (65. Juszczyk), Przybysławski (68. Oziębło) - Szczepanek (75. Michalski), Matusiewicz. Wisła: Krzyżanowski - Sałamaj, Zając (60. Oczkowski), Kutrzeba (90. Górkiewicz), Przybyłko - Gądek, Seweryn (70. Tokarczyk), Urbański, Sarga (60. Stanek) - Zębala (80. Bajor), Grzybowski (60. Głogowski). Szczegóły meczu na kolejnych slajdach. (dor) Fot. Dorota Kułaga