Polecamy

Mega koncert w skarżyskim Semaforze. Na popis Nocnego Kochanka przyszedł tłum fanów! (ZDJĘCIA)
[1/51]

Mega koncert w skarżyskim Semaforze. Na popis Nocnego Kochanka przyszedł tłum fanów! (ZDJĘCIA)

W sobotę w klubie muzycznym Semafor w Skarżysku - Kamiennej odbył się koncert, którego gwiazdą był zespół Nocny Kochanek. Bilety wysprzedały się w błyskawicznym tempie, zaraz po jego ogłoszeniu. Jako suport zagrał dobrze przyjęty przez publiczność zespół Bodzis. O 21.00 na scenie pojawili się Oni. Nocny Kochanek, dawniej Night Mistress, to dziś jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Co piosenka - to hit. Od kilku lat święcą tryumfy i koncertują od Bałtyku po Tatry, a także zagranicą. ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>

Grają tradycyjny metal, ale okraszają go prześmiewczymi, polskimi tekstami autorstwa wokalisty, Krzysztofa Sokołowskiego. Na koncie mają trzy płyty, dwie pokryły się złotem, jedna platyną. Najnowsza - "Randka w Ciemność", ukazała się w tym roku. Jej największym przebojem jest stylizowana na średniowieczną, metalowa ballada "Koń na białym rycerzu". W Semaforze śpiewali ją z zespołem wszyscy!

W klubie w sobotni wieczór panował nieopisany ścisk. Bawili się nastolatkowie i fani w wieku 40+. Atmosfera była niesamowita, a muzycy od razu nawiązali świetny kontakt z publicznością. Były tańce pogo, piękne fanki pod sceną i żarty, którymi jak z rękawa sypał wokalista.

Warto dodać, że Nocny Kochanek to zespół ze Skarżyska - Kamiennej. W Semaforze grał pierwsze koncerty. Muzycy nie zapominają o rodzinnym mieście i często w nim koncertują, nigdy nie omijając klubu, w którym rozpoczęli swoją niesamowitą karierę. Przyjaźnią się z właścicielami lokalu. Podczas tegorocznego festiwalu Skarfest podarowali im Złotą Płytę, otrzymaną za album "Randka w Ciemność".

W sobotę w klubie muzycznym Semafor w Skarżysku - Kamiennej odbył się koncert, którego gwiazdą był zespół Nocny Kochanek. Bilety wysprzedały się w błyskawicznym tempie, zaraz po jego ogłoszeniu. Jako suport zagrał dobrze przyjęty przez publiczność zespół Bodzis. O 21.00 na scenie pojawili się Oni. Nocny Kochanek, dawniej Night Mistress, to dziś jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Co piosenka - to hit. Od kilku lat święcą tryumfy i koncertują od Bałtyku po Tatry, a także zagranicą.

Najnowsze wiadomości

reklama