Osiem krążków badmintonistów Orlicza, dwa złote medale Julii Pajek w ogólnopolskim turnieju

Julia Pajek wzbogaciła się o dwa złote medale podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów Młodszych. Archiwum klubowe
Dwa złote medale wywalczyła Julia Pajek z Orlicza Suchedniów w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów Młodszych. Odbył on się w sobotę 16 września w Suchedniowie.

Julia w finale gry pojedynczej pokonała Oliwię Kocz (Tęcza Zagnańsk) 21:19, 21:15. Brązowy medal w tej konkurencji wywalczyła inna reprezentantka Orlicza - Weronika Zięba. Pajek swoje drugie złoto zdobyła w mikście z Kacprem Winkiem (MKS Garwolin). Pokonali w finale parę z Warszawy - Błażej Krawczyk/Maria Rosa 21:17, 15:21, 22:20. Srebrne medale zdobyli: w deblu Weronika Zięba/Aleksandra Pawlukiewicz i Andrzej Pięta/Antoni Strzelec.

W kategorii młodzików młodszych najlepsza z suchedniowskich badmintonistów była Emilia Szumielewicz, która wywalczyła brąz w singlu i srebrny z Joanną Więckowską w deblu. Ta druga dorzuciła brązowy krążek w grze mieszanej z Mikołajem Morawskim. W grupie młodzików młodszych pierwszy start w turnieju tej rangi zaliczyli: Kaja Ziółkowska, Gabrysia Winkler, Jakub Dulemba, Alicja Więckowska, Kacper Więckowski, Urszula Markiewicz, Filip Obarski, Łukasz Zolbach.