Dziewczęta ze skarżyskiej „jedynki” najlepsze w piłce ręcznej

(KAR)
W środę, w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Skarżysku-Kamiennej, odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt.

W zawodach zwyciężyło I Liceum Ogólnokształcące, które w finale pokonała II Liceum Ogólnokształcące 5:4.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Wiktoria Zagórska ze skarżyskiej „jedynki”.

Wyniki: faza grupowa: II LO - ZSSU 9:0, I LO - ZSE 9:0, ZSSU - ZSTM 3:2, ZSE - ZST 1:1, ZSTM - II LO 0:8, ZST - I LO 0:6. Mecz o piąte miejsce: ZSTM - ZSE 4:1. Półfinały: ZST - II LO 0:2, I LO - ZSSU 12:0. Mecz o trzecie miejsce: ZST - ZSSU 5:1. Finał: I LO - II LO 5:4.

Klasyfikacja końcowa: 1. I Liceum Ogólnokształcące Skarżysko-Kamienna, 2. II Liceum Ogólnokształcące Skarżysko-Kamienna, 3. Zespół Szkół Technicznych Skarżysk0-Kamiennej, 4. Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych Skarżysko-Kamienna, 5. Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych Skarżysko-Kamienna, 6. Zespół Szkół Ekonomicznych Skarżysko-Kamienna.